Archív noviniek

3x Danube CACIB Bratislava

28.10.2019

FREIA Silver Sfinx
Trieda mladých
25.10.2019 - rozhodca Jaroslav Matyáš, SK - Výborná 1/1 CAJC Junior BOB
26.10.2019 - rozhodca Hana Ahrens, AT - Výborná 1/2 CAJC BOS
27.10.2019 - rozhodca Krystyna Opara, PL - Výborná 1/1 CAJC & Cruft's 2020 kva­lifikácia
aaaaaaaa...
♥ JUNIOR ŠAMPIÓN SLOVENSKA ♥

Môj handling:
JANKA z Bilice (MDS) - Trieda maldšieho dorastu - 3× Veľmi nádejná 1 aaaaaaaa...
♥ SLOVENSKÝ ŠAMPIÓN ŠTENIAT ♥
BARON Le say Limity (MKS) - Trieda mladých - VD 3 :)
Baron je krásny mladý pes, no ešte nie je zvyknutý na atmosféru výstav, keďže toto bola jeho prvá a nechcel sa predviesť napriek tomu, že pri tréningu mimo haly bol perfektný... Je to škoda, ale som si istá, že nabudúce to bude lepšie.

Veľké ďakujem všetkým rozhodcom v plemene a aj p. Lenke Fairaislovej, ktorá v sobotu chcela Janku vybrať do užšieho výberu o BIS šteňa, no mohla vybrať len 3 šteniatka a teda to nevyšlo, no náslende sme sa stretli mimo kruhu a Janku veľmi vychválila - ešte raz ďakujeme za krásne slová o tejto svitajúcej hviezdičke :) Máme za sebou krásny a úspešný víkend!


DuoDanube 2x CACIB Bratislava

20.8.2019

FREIA SILVER SFINX

17.8.2019 rozhodca Alenka Pokorn, SLO
Trieda mladých - VD 3
Vďaka za last minute handling Renée Valentová

18.8.2019 rozhodca Wojciech Burski, PL
Trieda mladých - VD 3

Včerajšia predvýstavná prechádzka skončila na veterine a Bell pod narkózou v operačke. Keďže po zákroku nemohla byť ani chvíľku sama, naša účasť na výstave nevyzerala vôbec ružovo, no našťastie sa našlo zopár pomocných rúk, ktoré zachránili situáciu - týmto vám všetkým ešte raz veľmi ďakujem, okrem iného, za dopravu, starostlivosť a handling Frei v sobotu a tiež za dnešné stráženie maroda.
Ale späť k Freinej premiére v mladých. Vybehala si po oba dni pekné posudky, podľa rozhodcov má krásnu hornú líniu, dobrý pohyb, výborné uhlenie oboch párov končatín, veselú a milú povahu, no je to ešte útla šteňacia špagetka a potrebuje čas sa "dorobiť" a trochu pribrať :)
Najviac z toho všetkého ma teší aká Freia je vnútri. S Bellou sú síce nerozlučná dvojka, no aj tak ma milo prekvapila tým ako po jednom očuchaní rany pochopila čo jej je, stará sa o ňu, stráži si ju, svojim spôsobom ju objíma a podporuje ale zároveň ako bežne začína hry, tak teraz si drží odstup a necháva jej priestor. Lepšiu povahu už mať nemôže ♥

EDS Wels 2019

15.6.2019

FREIA Silver Sfinx
Trieda dorastu - Veľmi nádejná 1 (/4)

» EUROPEAN PUPPY WINNER 2019 «
» BEST PUPPY FEMALE «

Rozhodca: Claudio de Giuliani, ITA

Nastúpili sme s Freiou do triedy dorastu, ona sa - povedala by som - už tradične predviedla krásne, no aj tak ma veľmi prekvapilo, že ako najmladšia spomedzi 4 sučiek zvíťazila nad konkurentkami! Keď nám pán rozhodca podal ruku, zablahoželal a odovzdal všetky náležitosti, neubránila som sa rozklepaným rukám a slziam šťastia v očiach... Som na Freiu veľmi hrdá, že sa ani v konkurencií na európskej úrovni nestratila a porazila aj staršie sučky ♥


CACIB Nitra, SK 9.6.2019

10.6.2019

FREIA Silver Sfinx
Trieda dorastu - Veľmi nádejná 1 (/2) ♥
Rozhodca: Marián Konečný, SK

» Nový SLOVENSKÝ ŠAMPIÓN ŠTENIAT «

Krpec sa dnes krásne predviedla, posudky sa síce nepísali ale od rozhodcu bola pochválená ako nádherná sučka a aj záverečkový kruh zvládla bravúrne a ukázala sa ako ostrieľaný profík. Za skvelú spoločnosť ďakujem našim chovateľom Jirkovi A Mili a tetičke Simona. Som hrdá na toto sivé dieťa :)